//39 TLye kablosuz hoparlör aldık, ne oldu?

39 TLye kablosuz hoparlör aldık, ne oldu?

A101 aktüel ürünler arasında satılan uygun fiyatlı kablosuz hoparlör Piranha 7808 inceleme ile karşınızdayız. Uygun fiyatlı kablosuz hoparlör isteyen ancak yüksek bir bütçeye sahip olmayan takipçilerimiz için Piranha 7808  özellikleri neler yakından bakıyoruz.

Uygun fiyatlı kablosuz hoparlör Piranha 7808

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Eğer uygun fiyatlı bir kablosuz hoparlör arıyorsanız, bu videomuzu izlemekte fayda var. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Piranha 7808  özellikleri bizlere neler sunabiliyor?

A101’de satılan Piranha 7808, kablosuz hoparlör modeli olarak karşımıza çıkıyor. Uygun fiyatı ile dikkat çeken hoparlör, ses yüksekliği konusuna bir nebze düşük kalıyor. Üzerinde mikrofon da bulunan cihaz, bu mikrofon yardımı ile sesli aramalar yapmamıza imkan sağlıyor. Bluetooth 4.2 teknolojisini kullanan cihaz, telefona kolayca bağlanabiliyor. Cihazın teknik özellikleri hakkında yeterli bilgi satış sayfasında veya kullanım kılavuzunda bulunmuyor. Cihazın şarj olması için gerekli bilgiler ve cihazın şarj olması sırasında Bluetooth bağlantısının kesileceği bizlere verilen birkaç bilgi arasında.

Cihazın üzerinde farklı tuş kombinasyonları bulunuyor. Bu kombinasyonlar ile beraber, ses azaltma ve arttırma, müziği durdurma veya başlatma gibi seçeneklere de kavuşabiliyoruz. Cihazın özellikleri ve ilk fikirlerimiz hakkında sizlere videomuzda bahsettik. Videomuzu izledikten sonra YouTube kanalımıza abone olmayı ve kendi fikirlerinizi yorum olarak aşağıya yazmayı unutmayın. İyi seyirler!